• Головна
  • У Житомирі відкрили першу амбулаторію загальної практики-сімейної медицини
17:35, 29 грудня 2016 р.

У Житомирі відкрили першу амбулаторію загальної практики-сімейної медицини

Сьогодні, 29 грудня, у Житомирі відкрили першу амбулаторію загальної практики-сімейної медицини.

 Початок роботи амбулаторії планується на перший квартал 2017 року, прийом здійснюватимуть 7 лікарів: 5 – лікарів загальної практики – сімейної медицини та 2 лікаря – педіатра.

 Загальна кількість населення, яка підлягає медичному обслуговуванню в амбулаторії, становить приблизно 10 тис. осіб, з них 8 тис. дорослого населення та 2 тис. дітей.

 В умовах амбулаторії заплановано надання первинної медичної допомоги, а саме:

  • огляд хворого (лікарський огляд, вимірювання антропометричних показників, забір матеріалу для проведення аналізів, вимірювання показників цукру, ЕКГ- дослідження),
  •  надання невідкладної, кваліфікованої лікарської допомоги дорослому та дитячому населенню,
  • лікування в умовах денного стаціонару (внутрішньом’язеві призначення, інфузійна терапія, небулайзерна терапія та ін.).
  • у разі необхідності, при наявності показів, хворі спрямовуватимуться на стаціонарне лікування в лікувально-профілактичні заклади міста Житомира.

В роботі амбулаторії значна увага приділятиметься профілактичним заходам, спрямованим на зниження захворюваності серед населення та виявлення захворювань на ранніх стадіях (перш за все онкологічних захворювань, хвороб серцево-судинної системи, туберкульозу).

 Також активно проводяться підготовчі роботи по відкриттю ще 2-х амбулаторій в інших районах міста.

 Довідково. З міського бюджету у 2016 році виділені кошти в загальній сумі 1664,24 тис. грн., в тому числі: на реконструкцію приміщення – 1424,24 тис. грн., на придбання меблів, обладнання та інвентарю – 240,0 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #амбулаторія #сім'ї
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...