• Головна
  • «Патріот України» висадили 40 кущів петунії та 50 кущів сальвії.
15:19, 24 травня 2012 р.

«Патріот України» висадили 40 кущів петунії та 50 кущів сальвії.

В Житомирі ЖМГО "Патріот України" 23 травня провів низку заходів для вшанування Дня Героїв України напроти наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича представники громадської організації "Патріот України" висадили 40 кущів петунії та 50 кущів сальвії.
Молоді хлопці витратили свій вільний час та гроші, щоб зробити Житомир квітучим, висадити квіти, які будуть милувати око і житомирян, і гостей міста.
Хлопці зазначили, що не обмежаться тільки висадкою квітів, а ще будуть поливати посаджені квіти та слідкувати за новоствореню клумбою. Патріоти пообіцяли, що це не остання акція з благоустрою Житомира.
Ввечері о 21-00 біля памятника воїнам-афганцям "Патріот України" розпочав смолоскипну ходу центром міста. Маршрут проходив через площу Королева, Михайлівська вулиця, Київська і закінчили на Замковій горі біля памятного знаку заснування міста. Хода закінчилася невеликим мітінгом, на якому в світлі смолоскипів патріоти вшанували Героїв Української Нації. На завершення був заспіваний гимн України.
- Свято Героїв, яке відзначається 23 травня, встановлене в 1941-му році другим збором проводу ОУН. Громадська організація "Патріот України" в Житомирі сьогодні буде проводити низку заходів, перший із який - це посадка квітів в центрі міста, що символізує вічність життя, міцність традицій та вшановує наших українських Героїв.   - розповів голова ЖМГО "Патріот України" Костянтин Суський.
День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. В сучасному вигляді відзначається 23 травня, але святкові та вшанувальні заходи проходять весь тиждень, на який припадає свято. Для зручності та якомога більшої участи масові заходи відбуваються в суботу та неділю, що настає після свята. Станом на 2012 рік не є офаіційним державним святом.

Оголошення
live comments feed...