• Головна
  • В Житомирі розпочалась акція «Посміхнись сонячному дню»
09:00, 25 травня 2012 р.

В Житомирі розпочалась акція «Посміхнись сонячному дню»

Стартувала благодійна акція «Посміхнись сонячному дню», що триватиме у Міському парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна з 24 травня по 01 червня. У парку атракціонів біля кас вже розміщені благодійні «Сонячні скриньки» і кожен бажаючий може придбати необмежену кількість квитків на атракціони, опустити їх в скриньку або власноруч віддати дітям.
Початок акції присвячений Європейському дню парків. Крім того, як зазначив директор КП «Міський парк культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна» Володимир Черниш, одну скриньку буде встановлено у Гідропарку, відвідувачі якого теж зможуть долучитися до акції і поділитись своїми квитками з дітьми.
Квитки зі скриньки передадуть до служби у справах дітей, управління освіти та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Житомирської міської ради, які потім віддадуть дітям.
Попередні підсумки буде підведено 30 травня, а 01 червня на урочистому концерті, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, буде відзначено найбільших меценатів.
Також начальник управління культури Лариса Харчук зазначила, що центром цьогорічних розваг на День захисту дитинства стане Міський парк культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна. Концертно-розважальні програми відбуватимуться на «Ракушці», біля Арки, проводитимуться майстер-класи, ігри, конкурси, забави, реалізація творчих дитячих проектів за участю різних громадських організацій.
Запрошуємо всіх дітей та їх батьків долучитися і відсвяткувати День дитинства!

Оголошення
live comments feed...