• Головна
  • У Житомирі відбулося відкриття легкоатлетичного пробігу «Бульварне кільце»
10:05, 25 травня 2012 р.

У Житомирі відбулося відкриття легкоатлетичного пробігу «Бульварне кільце»

Уже 18 років поспіль в Україні відзначається Олімпійський день. Проведення свята ініційоване Національним олімпійським комітетом України, Державною службою молоді та спорту й активно підтримано Урядом в особі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, за дорученням котрого подібні заходи організовано в усіх регіонах держави.
У Житомирі церемонію урочистого відкриття легкоатлетичного пробігу «Бульварне кільце» у рамках Олімпійського дня було проведено 24 травня на майдані С. П. Корольова. Головною метою змагань є популяризація спорту та пропаганда здорового способу життя. Учасниками стали дошкільнята, школярі, студентська молодь, спортсмени-аматори та ветерани спорту. Серед організаторів обласного заходу – голови обласних рад фізкультурно-спортивних товариств, керівництво обласного відділення Національного олімпійського комітету України, представники обласної державної адміністрації та міської ради.
Від імені Житомирської обласної державної адміністрації учасників дійства привітав заступник начальника головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Віктор Корж. «2012-й рік в Україні оголошено роком спорту та здорового способу життя. В області багато робиться для підготовки спортсменів із різних видів спорту. Приємно бачити, що участь у заході беруть і діти, які ще тільки робитимуть перші проби в бігу, і літні люди, котрі вже довгий час займаються спортом. Хочу побажати всім, аби участь у пробігу стала для вас початком великого спорту», – сказав Віктор Петрович.
До урочистостей із нагоди відкриття олімпійського бігу долучився і заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський. «Це свято відзначається у більш, ніж у 200 країнах світу. Приємно, що Житомир так дружно приєднався до заходу. Я скажу прописну істину, що у спорті, масовому спорті, головне – це участь, а результатом є ваше здоров’я, ваш розвиток. Тому я щиро бажаю, щоб цей день не минув для вас просто так, щоб ви долучилися до спорту, а згодом, можливо, навіть і до великого спорту», – побажав спортсменам Олександр Миколайович. Крім того, заступник очільника міста зауважив, що учасниками 30-х Олімпійських ігор, які відкриються 27 липня в Лондоні, є четверо житомирських спортсменів. У зв’язку із цим, він також висловив сподівання, що діти, котрі долучилися до обласних змагань у рамках Олімпійського дня, в майбутньому стануть олімпійськими чемпіонами.
У зверненні президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки зазначалося, що «кожен із тих, хто ввійшов на вулицю, аби святкувати Олімпійський день, є справжнім олімпійцем». Тож усі учасники змагань незалежно від результатів є переможцями, адже вони зробили великий крок на шляху до зміцнення власного здоров’я.

Оголошення
live comments feed...