
11:27, 26 травня 2012 р.
ДАІ своїх друзів не забуває!
25 травня в усіх школах України відбулись урочисті лінійки з нагоди завершення навчального року. Для дітей, нарешті, пролунав такий довгоочікуваний останній дзвінок.
Не могли бути осторонь такої події і працівники Державтоінспекції. Так, до Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітав начальник ВДАІ УМВС України Житомирського райвідділу Андросович Сергій Васильович, який щиро привітав школярів із закінченням навчання і початком канікул. Сергій Васильович нагадав учням про важливість дотримання правил дорожнього руху під час літніх канікул.
Ну і, звичайно, представник Державтоінспекції не міг приїхати на свято з порожніми руками. Серед випускників 9 класу Тетерівської школи є учасники шкільної команди юних інспекторів руху «АвтоЛад», які неодноразово ставали переможцями обласних фестивалів і представляли Житомирську область на Всеукраїнських конкурсах. А ДАІ своїх друзів не забуває! Відтак Сергій Васильович вручив випускникам грамоти начальника УДАІ УМВС України в Житомирській області Кравченка Олександра Миколайовича за активну роботу щодо запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму та участь у Всеукраїнських фестивалях ЮІР.
В свою чергу адміністрація Тетерівської загальоноосвітньої школи І-ІІІ ступенів передала подяку Кравченку Олександру Миколайовичу за активну підтримку роботи щодо безпеки дорожнього руху та підготовку шкільної команди до Всеукраїнських конкурсів.



Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:55
15 травня
15:46
15 травня
ТОП новини
Оголошення
14:43, Вчора
1
15:27, 12 травня
18:35, 9 травня
11:34, 10 травня
live comments feed...