• Головна
  • 29 травня – Міжнародний день миротворця
08:47, 28 травня 2012 р.

29 травня – Міжнародний день миротворця

29 травня щорічно в Україні відзначається Міжнародний День миротворця.
Миротворців нашого краю з професійним святом сьогодні привітали та нагородили грамотами, подяками, іменними годинниками керівництво області та міста, 8 армійського корпусу, представники посольств Іраку, Російської Федерації, республіки Польща в Україні.
Урочистості з нагоди Міжнародного дня миротворців, а також 20-ї річниці участі України в міжнародних миротворчих операціях відбулися сьогодні, 25 травня, в облдержадміністрації.
Звертаючись до миротворців, міський голова Володимир Дебой зазначив: «Мир – це те, чого бажає кожен, а особливо його бажають люди, які знайомі із запахом пороху, а також матері, які чекають на своїх синів. Спасибі вам, шановні миротворці, за вашу нелегку працю. Низький вам уклін».
Командир 8 армійського корпусу Петро Литвин зачитав вітальну телеграму від Голови Верховної Ради України, а кращих представників миротворчої діяльності нагородив іменними годинниками та грамотами за зразкове виконання миротворчих операції та з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН.
Сьогодні Житомирщина займає передові позиції у підготовці миротворчих контингентів та миротворчого персоналу до зон конфліктів для підтримки миру. Майже 500 офіцерів, сержантів та солдат з Житомирщини пронесли миротворчу місію в гарячих точках. Житомирська область стала базовою під час формування особового складу окремої бригади, яка брала участь у миротворчій операції в Іраку.

Оголошення
live comments feed...