Фото
13:01, 10 січня 2017 р.
У Житомирській області автодороги чистили від снігу в посиленому режимі
Фото
Забезпечити безперебійний рух транспорту – таке завдання стояло перед шляховиками області на період свят.
Опади у вигляді снігу, які досягали 35-ти сантиметрів, сильні вітер та мороз активізували працівників дорожньої галузі Житомирщини працювати у посиленому режимі, завдяки чому і вдалося не обмежувати рух транспорту.
За інформацією ДП «Житомирський облавтодор» для боротьби зі стихією на шляхи загального користування у минулі дні вийшло 125 механізмів. Найбільше хурделило в Бердичівському, Андрушівському, Попільнянському, Овруцькому та Житомирському районах області.
Служба автомобільних доріг у Житомирській області вкотре звертається до водіїв у дні значних снігопадів без нагальної потреби не сідати за кермо!
Пам'ятайте: безпека на дорозі залежить від кожного з нас.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
15:21, 15 січня
12:13, 13 січня
11:06, 9 січня
5
11:25, 16 січня
2
live comments feed...