• Головна
  • У Житомирському військовому інституті пройшли урочистості з нагоди випуску
12:10, 28 травня 2012 р.

У Житомирському військовому інституті пройшли урочистості з нагоди випуску

Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова Національного авіаційного університету – навчальний заклад ІІІ рівня акредитації, державної форми власності є навчально-науковим підрозділом Національного авіаційного університету, на факультетах якого проводиться підготовка за військовими та цивільними спеціальностями. У виші навчається 1465 курсантів і студентів. Цьогоріч в інституті випустилося 211 молодих спеціалістів, серед яких 26 лейтенантів і 185 цивільних фахівців. Урочистості з нагоди випуску відбулися на території навчального закладу 25 травня.
Із завершенням навчання і здобуттям освіти випускників привітав голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук. «Відповідно до вимог часу перебудовується вітчизняна система підготовки кадрів для Збройних Cилах України. Приємно відзначити, що Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова Національного авіаційного університету є найактивнішим учасником цієї масштабної, воістину доленосної справи. Ми горді вами, наші курсанти-випускники, адже ви обрали таку відповідальну професію. Тепер кожному з вас треба сумлінно трудитися за отриманим фахом, аби досягти визнання й авторитету у суспільстві. Нехай здобута освіта стане для вас зеленим світлом на життєвих шляхах, основою особистого успіху й кар’єрного росту», – побажав очільник області. Також у своєму вітальному слові Сергій Миколайович запевнив, що представники державної влади в області сприятимуть тому, щоб випускники «сповна використали всій потенціал і примножили його на благо власного життя, життя України, армії та Збройних Сил». Для цього, за словами голови облдержадміністрації, керівництво області буде працювати над поповненням бюджету, аби молоді фахівці були забезпечені житлом, а також мали гідні умови праці та зарплату.
Бажаючи випускникам швидкого працевлаштування та кар’єрного зростання, голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський зазначив, що «Житомирський військовий інститут з давніх часів є провідним вищим навчальним закладом нашої області та держави, який має свої традиції, через його стіни пройшло багато воєначальників України. Важливо, щоб курсанти і студенти цього вузу завжди пам’ятали про це, – ви повинні нести по життю той прапор, який є в цьому навчальному закладі. Хотілось би, щоб у подальшому житті ви були налаштовані на розбудову нашої держави та області».
Вітаючи керівництво, викладачів, студентів і курсантів інституту зі 132-м випуском, Житомирський міський голова Володимир Дебой побажав випускникам «берегти і примножувати традиції альма-матер, як робили і роблять попередники».
Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, голови Житомирської обласної ради підполковників, майорів і завідувачів кафедр інституту було нагороджено почесними грамотами за сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм і з нагоди чергового випуску військових та цивільних фахівців.
До урочистостей також долучився керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Макаренко. Він побажав молодим фахівцям «завжди бути першими в роботі та службі, як це робив Сергій Корольов, на честь якого названо інститут». Петро Васильович вручив начальнику інституту, полковнику Юрію Данику та представникам вишу подяки від імені голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Івана Сидорова.
Єпископ Житомирський і Новоград-Волинський, владика Никодим побажав випускникам інституту Божого благословення у здійсненні військового обов’язку.

Оголошення
live comments feed...