• Головна
  • Поблизу Коростишева виявили незаконний кар’єр
14:15, 28 травня 2012 р.

Поблизу Коростишева виявили незаконний кар’єр

Поблизу Коростишева замість вирощування пшениці та ячменю бізнесмени розвернули ціле підприємство з видобутку піску. На цих землях мала колоситися пшениця, проте власники вирішили інакше. У Коростишівському районі, на угіддях, що мають статус сільськогосподарського призначення, розвернувся чималий кар’єр з видобутку піску.

Заступник голови Житомирської адміністрації Олександр Никитюк зауважив - що видобуток законний піддала сумніву, Стрижівська громада. Відтак обласна влада відразу зреагувала на факт безгосподарського використання земель, повідомляе "Рупор Житомира" з посиланням на ЖОДТРК.

Обласний чиновник обурений таким безчинством, яке твориться в Стрижівській сільській раді, проте обіцяє порядок буде наведений і винні понесуть відповідальність. За фактом незаконної роботи кар»єру вже направлено звернення до районної прокуратури.

На територію кар'єру журналістів не пустили, тому зйомки доводилося робити за парканом. З тамтешніми чиновниками, в яких під боком незаконно діє кар'єр, поспілкуватися також не вдалося, на дверях сільраді записка: «в районі».

Оголошення
live comments feed...