• Головна
  • Житомирському інфекційному відділенню дитячої міськлікарні подарували 10 телевізорів (ФОТО)
13:20, 29 травня 2012 р.

Житомирському інфекційному відділенню дитячої міськлікарні подарували 10 телевізорів (ФОТО)

10 новеньких LCD телевізорів отримало інфекційне відділення дитячої міської лікарні по вул. Шевченка завдяки співпраці влади із благодійними фондами.

Вчора, 28 травня, міський голова Володимир Дебой, заступник міського голови Олександр Бочковський вкотре відвідали дитячу лікарню, зустрілися із головним лікарем Володимиром Башеком, керівниками благодійного фонду «Місія в Україну» та колективом медичного закладу, інформує Управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міськради.

Міський голова Володимир Дебой подякував керівникам фонду за постійну співпрацю, допомогу дитячій лікарні та підтримку дітей. «Велике спасибі фонду «Місія в Україну». Ви робите добру справу безкорисно та від душі. Приємно, що це бачать і оцінюють люди, а особливо ті діти, яким ви допомагаєте», – зазначив керівник міста.

Нова техніка дещо прикрасить дозвілля малечі, яка перебуває на стаціонарі у відділенні. А такий дітей там нині 60, дехто із мамами. Відділення 100% наповнене пацієнтами з моменту відкриття, а в часи загострення інфекційних захворювань – часто й переповнене.

Оголошення
live comments feed...