• Головна
  • Переможцем конкурсу «Рецепти здорового способу життя стала Хіміч Ірина Святославівна, учитель з Баранівської школи №2 ім. О. Сябрук
15:15, 29 травня 2012 р.

Переможцем конкурсу «Рецепти здорового способу життя стала Хіміч Ірина Святославівна, учитель з Баранівської школи №2 ім. О. Сябрук

Вчитель з Баранівської школи №2 ім. О. Сябрук стала переможцем у конкурсі від Федерації Футболу та освітньої мережі «Щоденник.ua»
З 20 березня 2012 року школи України брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Живи здорово», організаторами якого виступили Федерація Футболу України та освітня мережа «Щоденник.ua». До спільноти «Живи здорово» на освітньому порталі «Щоденник.ua» приєдналося 20 000 учнів та вчителів зі всієї України.
Конкурсна програма складалася з двох частин - «Рецепти здорового способу життя» та «Шкільний футбол – це здоров’я». Для конкурсу «Рецепти здорового способу життя» необхідно було у формі ілюстрованої розповіді відобразити приклади здорового способу життя, який ведуть конкурсанти або до якого прагнуть долучитися. А в номінації «Шкільний футбол – це здоров’я» брали участь відеоролики та фотографії, що відображали те, наскільки активно в школах грають або цікавляться футболом.
Переможцем конкурсу «Рецепти здорового способу життя стала Хіміч Ірина Святославівна, учитель з Баранівської школи №2 ім. О. Сябрук (Житомирська область), що надала на конкурс власний виховний проект «Здоров’я – найцінніший скарб людини».
Школярі та педагоги за перемоги в конкурсах від ФФУ та «Щоденник.ua» отримують багато призів, серед яких: дипломи, статуетки, футбольні м’ячі з символікою «Євро-2012» та з підписом гравця національної збірної команди України, футболки національної збірної команди України, футбольні м’ячі «Adidas», книги «Їжа чемпіонів від героїв футболу!» та дипломи Respect your Health.

Оголошення
live comments feed...