• Головна
  • У Житомирі СЕС влаштувала власного «Ревізора»
15:59, 29 травня 2012 р.

У Житомирі СЕС влаштувала власного «Ревізора»

Перевірку ресторанів, магазинів, сервісних центрів, готелів та автозаправок провела міська санітарно-епідеміологічна станція. Перевіряли об’єкти спеціально перед початком чемпіонату Євро-2012.

Найбільш поширене порушення, як кажуть в СЕС, це відсутність вчасного медичного огляду в працівників кафе, ресторанів, готелів та заправок.

«Також часто порушувались норми роздільного зберігання продуктів», - розповідає «Першому» Галина Шарапа,  заступник головного державного санітарного лікаря Житомира.

Усього на автодорогах розміщено 66 об’єктів. У 48 закладах санстанція знайшла порушення. 29 ресторанів, 12 магазинів та 4 готелі отримали прочуханки від санстанції.

Серед готелів - КП «Готельне господарство «Житомир», Житомирська облспоживспілка торг. комплекс «Ялинка», «Місто розваг», та «Петроград». Частина приміщень готелів потребує проведення ремонту, відсутні дані медичного огляду працівників, кажуть в санстанції.

Без медичних оглядів працювали люди і на трьох АЗС та АЗК – АЗС ТОВ «НК-Синтез», ТОВ «Тріада-Плюс», «Еліт-Нафта».

Нагадаємо, що різкій критиці вже піддавались житомирські готелі у передачі Нового каналу «Ревізор». Тоді журналісти були незадоволені станом готелю «Житомир», який був брудним та без ремонту.

 

Оголошення
live comments feed...