• Головна
  • У Житомирі 4-річна дівчинка випала з вікна п’ятого поверху. І залишилася живою!
18:00, 29 травня 2012 р.

У Житомирі 4-річна дівчинка випала з вікна п’ятого поверху. І залишилася живою!

Струс мозку і два синці – це всі травми, що отримала маленька житомирянка, випавши з п’ятого поверху! Янгол-охоронець вберіг дівчинку від переломів і пошкоджень внутрішніх органів.

Це трапилось 27 травня біля сьомої години вечора. Крихітка вилізла на підвіконня, щоб щось роздивитись знизу, у дворі. Один необачний порух, і…

-Враховуючи висоту, з якої вона впала, це просто чудо, - каже анестезіолог відділення реанімації обласної дитячої лікарні Юрій Ніколаєв. Очевидно, дівчинку врятували мотузки для сушіння білизни, натягнуті над вікном 1 поверху. Вони стали катапультою, що відкинула малечу в кущі. Уточнити подробиці випадку поки що не вдалося, оскільки батьки дівчинки ще не відійшли від шокового стану і спілкуватись з пресою категорично відмовляються.

За словами Юрія Ніколаєва, щорічно у відділення потрапляють діти, що випали з вікон. Так, в минулому році трьохрічний хлопчик впав з п’ятого поверху в Бердичеві і залишився живим! Але в дитини була пошкоджена грудна клітина з розривом легені, декілька переломів і черепно-мозкова травма. Ще одна дівчинка з Новоград-Волинського випала з вікна дев’ятого поверху і також лишилась жива, отримавши багато чисельні травми. Лікарям довелось попрацювати, але цих дітей поставили на ноги. - Але такий унікальний випадок, щоб майже без травм, в нас вперше, - відзначив Юрій Ростиславович. Маючи нагоду, він попросив нагадати батькам маленьких діток про загрозу, яку несуть москітні сітки, встановлені на металопластикові вікна. Вони – основна причина нещасних випадків. Діти залізають на підвіконня, щоб подивитись у вікно, спираються на сітку і – падають. Якщо необхідно хоча б на хвилину залишити дитину одну в кімнаті, краще зачинити вікно.

Оголошення
live comments feed...