• Головна
  • Команда ЗОШ №17 перемогла у Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя»
10:21, 30 травня 2012 р.

Команда ЗОШ №17 перемогла у Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя»

Днями завершився обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – надихнути молодих людей всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.
Ініціатором і засновником заходу є Національний олімпійський комітет України.
Мета змагань:  підвищення масовості, зміцнення здоров’я учнів та залучення до здорового способу життя, придбання досвіду змагань, сприяння вдосконаленню навичок життєво необхідних рухових дій, використання їх у повсякденній та ігровій діяльності, залучення школярів до фізичної культури.
Учні  5-6  класів  команди ЗОШ № 17, директор Сервачук Марія Вікторівна, змагалися за право представляти м. Житомир та Житомирщину   у фіналі. Окрім фізичної підготовки, яку діти демонстрували під час естафет та рухливих ігор, наша команда показала високі   творчі й розумові здібності в таких етапах, як презентація команди та олімпійська вікторина.
Вітаємо юних спортсменів  з перемогою!
Команда нагороджена  поїздкою в МДЦ «Артек», де 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, розпочнеться фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».
На відкритті фіналу «Олімпійського лелеченя» дітей  чекає зустріч з президентом  Національного олімпійського комітету України Сергієм  Бубкою та іншими  спортивними кумирами  сучасності.
Бажаємо команді ЗОШ №17 перемоги  у  «Країні Дитинства» – «Артеку».
Творіть! Вивчайте! Перемагайте!

Оголошення
live comments feed...