• Головна
  • На Житомирщині продовжують викривати незаконні оборудки та злочинні схеми
11:35, 30 травня 2012 р.

На Житомирщині продовжують викривати незаконні оборудки та злочинні схеми

Працівники управління Державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС України в Житомирській області продовжують викривати незаконні оборудки та злочинні схеми, якими користуються підприємливі ділки з числа посадових осіб та чиновників різних рівнів задля привласнення бюджетних коштів.
Нещодавно правоохоронцями викрито незаконну діяльність службових осіб одного з лікувально-санаторних закладів області, які використали кошти держбюджету не за цільовим призначенням. З метою розкрадання держаних коштів, які надійшли з Міністерства праці та соціальної політики України для надання послуг лікування особам, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, службовці безпідставно уклали договори майнового страхування фінансових ризиків на загальну суму понад 1,3 мільйона гривень. Під час проведення відповідних перевірок працівниками УДСБЕЗ УМВС України в області було встановлено, що вказані договори страхування укладені безпідставно та всупереч чинному законодавству.
В результаті незаконних оборудок державі було нанесено матеріальної шкоди на суму понад 1 мільйон гривень. За даним фактом наразі порушено кримінальну справу за ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах) Карного кодексу України. Якщо вина буде доведена, за чинним законодавством винуватцям загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Оголошення
live comments feed...