10:40, 19 січня 2017 р.
У Коростенському районі затримали "мисливця за металом"
18 січня до Коростенського відділу поліції звернулась 73-річна жителька району із повідомленням про крадіжку майна з її будинку. Поліцейські встановили особу, причетну до злодіяння.
На місці події правоохоронці з’ясували, що крадіжку було вчинено з горища будинку. Злодій пошкодив віконну шибку та викрав баняки, металеву ємність та чавунні плит пічного опалення.
Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Ужитими заходами працівники підрозділу поліції превентивної діяльності встановили, що кримінальне правопорушення вчинив 29-річний житель с. Іванівки.
Чоловік у скоєному зізнався.
Відповідно до чинного законодавства учинення подібних протиправних дій може обернутися для чоловіка позбавленням волі строком від 3 до 6 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:15
13 січня
Оголошення
10:37, 3 січня
10:29, 10 січня
17:42, 7 січня
10:29, 10 січня
14:09, 8 січня
live comments feed...