• Головна
  • В Овручі відбулося вшанування преподобномученика Макарія, архімандрита Овруцького
14:10, 30 травня 2012 р.

В Овручі відбулося вшанування преподобномученика Макарія, архімандрита Овруцького

В Овручі відбулося вшанування преподобномученика Макарія, архімандрита Овруцького. На урочистості прибули архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, інші представники духовенства української православної церкви. За заслуги перед Українською православною церквою депутат обласної ради, керівник фракції комуністів Микола Тимошенко отримав одну з найвищих церковних нагород – орден Почаївської Божої Матері.  Варто зазначити, що будучи керівником різних рівнів Микола Тимошенко допоміг в розбудові більше ніж 40 церков. В Овручі за його підтримки зроблено розпис Святопреображенського собору, облаштовано алтар, а в селі Великий Кобилин, в центрі реабілітації дітей позбавлених батьківського піклування наразі зводиться капличка. І це далеко не повний перелік добрих справ керівника фракції комуністів в Житомирській обласній раді.
В день свята, у Спасо – Преображенському кафедральному соборі міста Овруча відбулася урочиста божественна літургія, по завершенні якої Архієреї у супроводі духовенства та віруючого народу пройшли Хресною ходою до пам’ятнику святому Макарію, де відправили молебень. Цьогорічне свято яскраво запам’ятається керівнику Житомирських комуністів Миколі Тимошенко. Для Миколи Михайловича орден Почаївської Божої матері  -  друга висока нагорода за заслуги перед церквою.
Депутат обласної ради , керівник фракції комуністів Микола Тимошенко не один рік опікується рідним краєм. Він знає проблеми земляків і ніколи не відмовляє у допомозі.
Прикрасою свята був виступ відомого тріо бандуристок " Росава".

Оголошення
live comments feed...