• Головна
  • Управлінням ДАІ Житомирщини створений центр за принципом «Єдиного вікна»
15:19, 30 травня 2012 р.

Управлінням ДАІ Житомирщини створений центр за принципом «Єдиного вікна»

Виконуючи доручення Президента України щодо реалізації громадянами України права на одержання посвідчення водія, реєстрацію (перереєстрацію) або зняття з обліку транспортних засобів незалежно від місця їх проживання чи перебування, управління ДАІ УМВС України в Житомирській оьбласті створило для цього центр за принципом єдиного вікна. Його розміщено на території відділу РЕР ДАІ за адресою: м. Житомир, вул. Ватутіна, 168.
Центр знаходиться на другому поверсі будівлі ТОВ "Мега Моторс Груп", в зручному для відвідувачів місці, укомплектований офісними меблями, засобами зв'язку, офісною та комп'ютерною технікою та інформаційними стендами, на яких відвідувач може познайомитися з переліком послуг і зразками необхідних бланків та заяв.
- Наш центр, - розповів журналісту "Эхо" начальник Житомирського ВРЕР Сергій Шевчук, - має приміщення для проведення іспитів, кабінети для банківських установ, робочі місця відкритого типу для прийому громадян з питання реєстрації транспортних засобів та оформлення посвідчень водія і зручні місця для відпочинку відвідувачів. Центр за принципом єдиного вікна почав працювати з 20 квітня і за цей період вже надав громадянам Житомирської області 170 послуг з отримання або заміни посвідчення водія та реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів.
Того дня в "єдиному вікні" працювали провідний спеціаліст Віталій Свінцицький (на фото зліва) та спеціаліст Сергій Рушелюк. Відповідаючи на запитання щодо зручності роботи "єдиного вікна", приватний підприємець В. О. Баранівський, документи якого з приводу реєстрації його транспортного засобу, якраз опрацьовувалися, зауважив:
- Мені подобається ставлення колективу, який тут працює, до відвідувачів. Через 15-20 хвилин після того, як я здав документи, проплатив відповідні кошти і автомобіль подивилися експерти, мій транспорт був зареєстрований. Зараз мені мають видати технічний паспорт та номерні знаки. Така зручність мені дуже подобається.
Між іншим, розпорядок роботи центру для відвідувачів наступний. У середу, четвер та п'ятницю прийом громадян триває з 9.00 до 18.00. У вівторок з 9.00 до 20.00. Час прийому в цей день подовжений для покращення ефективності обслуговування та зручності громадян, які можуть завітати цього дня до центру і ввечері. В суботу прийом громадян відбувається з 9.00 до 16.00. Неділя вихідний, а понеділок неприйомний день. Потрібну інформацію можна отримати за телефонами 41-97-02, 41-97-03.
Розповів Сергій Андрійович Шевчук і про інші зміни, для поліпшення ефективності роботи підрозділів ДАІ та зниження витрат власниками автомобілів під час оформлення транспорту, як того вимагає Президент України. Зокрема, тепер необов'язково проводити оцінку автомобіля перед його реєстрацією у підрозділах ДАІ. Достатньо надати довідку-рахунок, договір купівлі-продажу або вантажну митну декларацію. Відповідно цих документів і будуть нараховуватись три відсотки, які власник автомобіля повинен заплатити в Пенсійний фонд України.
Відмінена й обов'язкова експертиза нового легкового автомобіля під час його першої реєстрації. При наявності документів на транспортний засіб інспектор проводитиме лише візуальний огляд, що дозволить значно скоротити витрати при реєстрації. Але власник автомобіля повинен обов'язково мати на руках документ, який підтверджує законність купівлі транспорту. Це може бути довідка-рахунок, видана торгуючою організацією, нотаріальний договір купівлі-продажу, вантажна митна декларація, якщо транспортний засіб ввезений з-за кордону, а також рішення суду, якщо ним визначається власник автомобіля. А тим, хто отримав від держави транспортний засіб у тимчасове користування, необхідно мати відповідну довідку з собезу.


Оголошення
live comments feed...