• Головна
  • Житомирський хореографічний ансамбль «Тіп-Топ» святкує ювілей (ФОТО)
10:20, 31 травня 2012 р.

Житомирський хореографічний ансамбль «Тіп-Топ» святкує ювілей (ФОТО)

Популярний хореографічний ансамбль «Тіп-Топ» святкує десятиліття. Ось уже 10 років зразковий хореографічний ансамбль «Тіп-Топ» дарує своє мистецтво людям і виборює перші місця на найпрестижніших конкурсах.

Ансамбль «Тіп-Топ» був створений відомим хореографом Ларисою Купченко в 2002 році. А вже через рік «Тіп-Топ» став переможцем найпрестижнішого телевізійного конкурсу «Крок до зірок». Юні тіптопівці, як мовиться, прокинулись знаменитими.

Сьогодні ансамбль «Тіп-Топ» налічує понад 170 дітей віком від 4 до 17 років. В ансамблі за час існування утворився чудовий дружній та творчий колектив з широким репертуаром та жанровим розмаїттям танцювальних композицій. Педагоги Марина Купченко, Марина Цимбал та акомпаніатор Анна-Вікторія Плахотнікова допомагають керівнику у щоденній кропіткій роботі по вихованню юних талантів.

З «Тіп-Топом» сьогодні радо співпрацюють відомі українські естрадні артисти. Одного разу до колективу прийшов народний артист України Юрій Градовський і запропонував діткам зробити танцювальну композицію до його пісні «Король Шапіто». Це був фурор. Знамениту пісню в поєднанні з танцем «Тіп-Топа» глядач сприйняв на ура. Лариса Купченко вирішила повезти цей номер на «Крок до зірок». В журі сидів автор пісні «Король Шапіто», знаменитий поет і композитор Анатолій Матвійчук. Він був приємно вражений, що «Тіп-Топ» танцює під його пісню, і запропонував колективу виступити разом. Спільний виступ Анатолія Матвійчука та «Тіп-Топа» «Король Шапіто» став найяскравішим номером гала-концерту конкурсу «Крок до зірок» на сцені палацу «Україна».

Оголошення
live comments feed...