• Головна
  • На Житомирщині правоохоронці знищили 120 літрів самогону (ФОТО)
11:46, 31 травня 2012 р.

На Житомирщині правоохоронці знищили 120 літрів самогону (ФОТО)

З початку року правоохоронці вилучили понад 3 тисячі літрів самогону, понад 9 тисяч літрів закваски та майже 400 самогонних апаратів, повідомляє СЗГ УМВС в Житомирській області.

30 травня правоохоронці провели акцію по знищенню вилучених самогонних апаратів. Експозиція з чотирьохсот найрізноманітніших пристроїв для виготовлення домашньої горілки була піддана під нещадний прес ковша бульдозера.

Насамкінець самогонні апарати зрівнялися із асфальтом під колесами бульдозера.

Така ж доля очікувала й понад 120 літрів розлитого по пляшкам самогону. Один рух ковша – і «зелений змій» потоком хлинув на землю. 

За словами начальника відділу профілактики правопорушень УМВС України в Житомирській області Юрія Лебедя, декриміналізація статті Карного кодексу за виготовлення та зберігання самогону на роботу міліції у напрямку боротьби із самогоноварінням суттєво не вплинула. Адже основна задача міліції – запобігти та викорінити подібні факти як одне з чи не найвагоміших підґрунть вчинення тяжких злочинів на території області. 

З початку року за порушення антиалкогольного законодавства працівниками міліції притягнуто до адміністративної відповідальності понад 5,5 тисяч громадян. Міськими, районними та посадовими особами міськрайорганів області на правопорушників накладено штрафів на загальну суму понад 100 тис. гривень.

Оголошення
live comments feed...