17:00, 31 травня 2012 р.

У Житомирі розстрілюють собак

Сьогодні, на околиці Житомира, в районі Паперової фабрики, місцеві мешканці вкотре за місяць чули постріли, а згодом скавчання собак.

- Я живу на Паперовій фабриці в будинку біля лісу. Близько 5-ї ранку почула декілька пострілів. Потім собачі крики. Згодом ще декілька пострілів, скавчання припинилось. Чула ще чоловічі голоси, але коли вже зранку виходила ні собачих трупів, ні слідів крові чи ще чогось вже не побачила, - телефоном повідомила журналісту "20 хвилин"  Марина Тарпанова.

На околицях Житомира проблема бродячих собак стоїть доволі гостро. Депутати міськради відхилили проект рішення про програму стерилізації бродячих собак. Депутати підрахували, що 6000000 витрачених грошей міського бюджету не приведуть до зниження популяції бродячих тварин, а видимість роботи призведе до їх збільшення в 2 рази - до 40 000. Це при тому, що результатом програми стануть всього 1,5 тисячі стерилізованих собак.

Натомість в Житомирській міськраді зареєстровано проект рішення, який, можливо, дозволить вирішити проблему бродячих псів і кошмару, який відчувають городяни у зв'язку з таким, аж ніяк не мирним співіснуванням.

Оголошення
live comments feed...