Медицина поповнилася новими фахівцями

31 травня, у Житомирському інституті медсестринства – випуск бакалаврів, молодших спеціалістів та магістрів. Привітали випускників цього дня керівництво області та міста: голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, Житомирський міський голова Володимир Дебой, секретар міської ради Наталія Леонченко.
Міський голова Володимир Дебой побажав випускникам легкої долі, гарної роботи, міцної сім’ї, здоров’я та благополуччя, а також звернувся зі словами вдячності до присутніх батьків та викладачів.
Керівники області та міста, як того вимагають традиції інституту, у наукових мантіях вручили випускникам дипломи та сказали напутнє вітальне слово.
Ректор інституту Віктор Шатило подякував почесним гостям за постійну співпрацю. «Вперше в Україні завдяки підтримці обласної та міської влади на базі медичного коледжу створено інститут. Адже жоден навчальний заклад нашої держави ще не зміг подолати такий шлях. Ми це зробили!», – мовив ректор, а також повідомив, що завдяки фінансовій підтримці, виділеною обласною радою на складання проектно-кошторисної документації та земельної ділянки міською радою через кілька років інститут матиме новий корпус для навчання.
Віктор Шатило також зачитав  вітальну адресу, яка надійшла від Віце-прем’єр-міністра України Раїси Богатирьової.

Медицина поповнилася новими фахівцями, фото-1
Медицина поповнилася новими фахівцями, фото-2
Медицина поповнилася новими фахівцями, фото-3
Медицина поповнилася новими фахівцями, фото-4
Медицина поповнилася новими фахівцями, фото-5
Медицина поповнилася новими фахівцями, фото-6
Медицина поповнилася новими фахівцями, фото-7
Медицина поповнилася новими фахівцями, фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі