• Боротьба тільки загострюється
12:10, 5 червня 2012 р.

Боротьба тільки загострюється

Відбулись матчі 5 туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу.
У вищій лізі чемпіонату розгортається боротьба не на життя, а на «смерть». Що не тур, то найнесподіваніші результати. Хто міг ще два тижні тому подумати, що Кам’янка здобуде очки у двох турах поспіль, причому із лідерами чемпіонату. В 4 турі лише випадок, у вигляді автоголу на останній хвилині гри, позбавив кам’янських гравців перемоги над «Атлетом», а вже цієї неділі вони змогли здобути перемогу над «Колосом», який минулої неділі здолав «Танкіст». Тим цікавішим буде гра 6 туру між «Танкістом» та Кам’янкою. Перші перемоги в сезоні здобули Садки та Кам’янка. Хоча, відверто кажучи, Садкам дуже пощастило у грі з «Інтерстилем». Забивши в першому таймі два м’ячі зі стандартів, Садки відверто сіли в таймі другому, а «Інтерстиль», маючи беззаперечну перевагу, зумів лише відквитати один м’яч. Ось за це і називають футбол – нелогічною грою. Вітаємо Садки з першою перемогою в чемпіонаті.
Результати матчів у Вищій лізі:
«Профільтех» (Іванівка) – Кодня 0:0
Кам’янка – «Колос» (Ліщин)  2:1 (1:0)
«Метеор» (Василівка) – «Родос» (Вереси)  1:2 (0:1)
Садки – «Інтерстиль» (Тетерівка)  2:1 (2:0)
«Танкіст» (Новогуйвинське) – Троянів  5:0 (1:0)
«Атлет» (Гуйва) – Глибочиця 3:0 (2:0)

В першій лізі лідери здобули свої чергові перемоги, і ще на крок наблизились до заповітної цілі. Найцікавішим видався матч у Новогуйвинську між «Танкістом-2» та «Нібулоном». Гравці Тютюнників вели в рахунку 3:1 в кінцівці другого тайму, проте за 8 хвилин до кінця гри розслабились і отримали чотири м’ячі у свої ворота. Напевне, нібулонівці надовго запам’ятають урок про те, що гра триває 90 хвилин. Першу перемогу в сезоні здобули Дениші, з чим їх щиро вітаємо.
Результати матчів у Першій лізі:

«Профільтех» (Іванівка-2) – Довжик  7:1 (4:0)
Березівка – «Зоря» (Оліївка)  1:2
Вереси – Дениші 3:5 (1:3)
«Стандарт» (Піски) – Клітчин  2:0 (0:0)
Станишівка – «Промінь» (Левків) 0:2 (0:0)
«Танкіст-2» (Новогуйвинське) – «Нібулон» (Тютюнники)  5:3 (1:2)
«Сокіл» (Вертокиївка) – «Експрес» (Висока Піч)  1:1 (1:1)
«Регіони» (Слобода-Селець) – Сінгури  4:1 (3:0)

Чемпіонат набирає неймовірних обертів, і вже надто складно спрогнозувати результати матчів наступного туру, адже ніхто не хоче поступатись, кожна команда має своє завдання на сезон. А для вболівальників це справжня насолода – спостерігати відверту, безкомпромісну, красиву боротьбу на футбольному полі. Тому запрошуємо всіх прихильників футболу відвідати матчі 6 туру, які відбудуться на стадіонах у Ліщині, Василівці, Пісках, Новогуйвинському, Левкові та Гуйві.
Нагадую, що детальну інформацію про хід чемпіонату ви знайдете на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua