• Головна
  • У Житомирі відкрили діагностичну лабораторію та науково-практичний центр
Фото
17:03, 7 лютого 2017 р.

У Житомирі відкрили діагностичну лабораторію та науково-практичний центр

Фото

В обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського сьогодні, 7 лютого, відкрили діагностичну лабораторію та науково-практичний центр.

 Участь у заході взяли голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма.

 Завдяки сучасному обладнанню та достатньому штату фахівців – понад 100 працівників – у новій діагностичній лабораторії проводитиметься від 6 тис. лабораторних досліджень щодня та понад 2 млн у рік.

Особливістю лабораторії є те, що за 1 день можна пройти комплексне обстеження та отримати лист для призначення подальшого лікування. Лабораторія обслуговуватиме пацієнтів лікарні та виконуватиме «централізовані» цитологічні дослідження для проведення онкологічного моніторингу жінок області.

 До складу лабораторії входить 5 відділів, де виконуються відповідні види лабораторних досліджень: клініко-гематологічний, біохімічний, цитологічний, імунологічний, бактеріологічний. Лабораторні досліджуються виконуються за 132 методиками, що дає можливість забезпечити лікувально-діагностичний процес при наданні 3 рівня медичної допомоги.

 На ремонт приміщення під лабораторію спрямовано 1,5 млн грн із обласного бюджету, на придбання медичного оснащення – 2,5 млн грн із обласного та державного бюджетів.

 Також на базі обласної лікарні працюватиме науково-практичний центр. Голова обласної ради Володимир Ширма підкреслив, що центр дасть можливість підвищувати кваліфікацію наших лікарів, а також залучати до цього процесу Київських професорів, які будуть навчати і стажувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #лікарня #лабораторія #відкриття #практичнийцентр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...