• Головна
  • У Баранівській МДПІ для обслуговування платників податків відкрили сервісний центр
11:10, 8 червня 2012 р.

У Баранівській МДПІ для обслуговування платників податків відкрили сервісний центр

Нещодавно у Баранівській МДПІ відбулось урочисте відкриття сервісного центру обслуговування платників податків.
Ефективне обслуговування платників податків є одним з основних пріоритетів діяльності сучасної податкової служби, який визначає принципово новий - партнерський рівень відносин з суб’єктами господарювання. Баранівський ЦОПП працюватиме у спеціально облаштованому приміщенні Баранівської міжрайонної державної податкової інспекції.
Вітаючи платників податків та податківців начальник Баранівської МДПІ Володимир Сушко зазначив, що відкриття центру забезпечить більш комфортні умови для платників податків під час візиту до податкової інспекції. «Відтепер в одному місці зосереджені всі послуги, які необхідні платникам: реєстрація, проведення звірки платежів, видача дозвільних документів, надання листів та звернень громадянами, видача довідок при отриманні або зміні номеру картки фізичної особи. Це зручно і нам, і платникам податків», - наголосив керівник інспекції.
Позитивно оцінили зусилля колективу МДПІ щодо створення якісно нових умов для платників податків та працівників також голова Баранівської райдержадміністрації Володимир Васильович Федорчук та заступник голови районної ради Володимир Олександрович Цицюра, які побажали платникам податків та податківцям плідної співпраці в нових стінах.


У Баранівській МДПІ для обслуговування платників податків відкрили сервісний центр, фото-1
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...