• Команда житомирської ЗОШ№26 стала переможцем обласного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця»
15:40, 8 червня 2012 р.

Друге місце здобули представники Попільнянського району, а третє в активі команди з Бердичева. Всього ж учасниками змагань, які пройшли у Житомирі на базі 95 окремої аеромобільної бригади, стали 24 команди, або, майже 300 учнів 7-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів з усієї Житомирщини.

Діти демонстрували свої навички з вогневої підготовки, метання гранати, долікарської та топографічної підготовки.

Учасники, які показали найкращі результати були нагороджені, грамотами та дипломами, а команди переможці – кубками та медалями. Переможець обласної "Зірниці" буде представляти Житомирщину восени на Всеукраїнських змаганнях.