• Головна
  • У Верховній Раді виник скандал через конфлікт на Житомирщині
11:43, 11 червня 2012 р.

У Верховній Раді виник скандал через конфлікт на Житомирщині

Народний депутат України, член «Фронту Змін» Руслан Князевич вимагає припинити цілеспрямований тиск податкових органів Житомирської області на підприємства, засновниками яких є депутати місцевих рад від опозиційних політичних партій – «Фронту Змін» і «Батьківщина».

Відповідний депутатський запит Руслан Князевич спрямував до Генерального прокурора, голови Служби безпеки та керівника Державної податкової служби України. Його зачитав 8 червня на засіданні парламенту голова Верховної Ради.

До народного депутата Руслана Князевича звернулися засновники та керівники низки підприємств Житомирської області з проханням захистити їх від незаконних перевірок Державної податкової служби. За словами заявників, у лютому 2012 року в обласному управлінні податкової міліції було створено робочу групу, метою якої став тиск на підприємства, що контролюються депутатами місцевих рад від опозиційних політичних партій. Для цього було укладено спеціальний перелік об’єктів господарської діяльності.

Як повідомляється в депутатському запиті Руслана Князевича, з засновниками підприємств провели неофіційні зустрічі, на яких примушували вийти з опозиційних партій і припинити активну політичну діяльність. У разі, якщо цього не буде зроблено, погрожували позаплановими податковими перевірками, за підсумками яких на підприємства накладуть штрафи, що призведе до їх зупинки. Стосовно керівників підприємств обіцяли порушити кримінальні справи.

У кінці травня начальник Державної податкової інспекції в Житомирі видав низку наказів про проведення виїзних перевірок. Підставами для таких перевірок було вказано невчасне надання відповідей підприємствами на запити податківців. Руслан Князевич наводить конкретні приклади, які засвідчують, що працівники ДПІ вдалися до маніпулювання з датами, щоб отримати формальні підстави для додаткових перевірок.

З огляду на викладені факти член «Фронту Змін» Руслан Князевич вимагає від генерального прокурора, керівників СБУ та ДПС перевірити законність дій працівників ДПІ в Житомирській області, а винних притягнути до відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...