• Головна
  • Вдалий виступ Житомирських спортсменів на Світу серед дорослих зі спортивної аеробіки
13:34, 11 червня 2012 р.

Вдалий виступ Житомирських спортсменів на Світу серед дорослих зі спортивної аеробіки

Цей вид спорту набуває все більшої популярності у світі та Європі. Про це говорить рекордне представництво збірних команд з різних країн, яких у Софії було 42. Збірну команду України представляли 34 спортсмена з п’ятьох областей  (Житомирська, Київська, Донецька, Запорізька та Сумська).
В перше в історії спортивної аеробіки FIG група юніорів, до складу  якої була включена вихованка ЖДЮСШ «Авангард» Наумова Анна увійшла у фінал, де достойно представляла  Україну та принесла 125 очок.
Група кадетів у склад, якої увійшли чотири спортсменки нашої області (Герговська Дар’я, Мохорт Олександра, Васянович Анастасія, Єлісеєва Анастасія) посіли 9-те місце та принесли 200 залікових очок.
В категорії дорослі честь нашої країни відстоювали дві вихованки Житомирської області (Якушевська Вікторія та Сіпліва Маргарита). Група та аероденс посіли 10-ті місця, а аеростеп були шостими та вибороли ліцензію на Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту, які відбудуться в 2013 році в Колумбії. Ці спортсменки принесли області 450 залікових очок.
Підготували наших спортсменів до збірної команди України тренери-викладачі Ірина Кононенко (спортивна школа “Юність” обласної ради), Оксана Степанюк та  Лариса Мохорт (спортивна школа “Авангард” обласної ради).  
Спортсмени та тренери-викладачі висловлюють щиру подяку  обласному відділенню Національного олімпійського комітету України, головному управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та міському управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту за підтримку та допомогу у підготовці та участі у цих змаганнях.

Вдалий виступ Житомирських спортсменів на Світу серед дорослих зі спортивної аеробіки, фото-1
Вдалий виступ Житомирських спортсменів на Світу серед дорослих зі спортивної аеробіки, фото-2
Вдалий виступ Житомирських спортсменів на Світу серед дорослих зі спортивної аеробіки, фото-3
Вдалий виступ Житомирських спортсменів на Світу серед дорослих зі спортивної аеробіки, фото-4
Вдалий виступ Житомирських спортсменів на Світу серед дорослих зі спортивної аеробіки, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...