З житомирськими студентами зустрінеться фронтмен гурту «Антитіла»
Витковская Ванда Вячеславовна
14:27, 22 лютого 2017 р.
З житомирськими студентами зустрінеться фронтмен гурту «Антитіла»
У рамках тематичних поїздок Україною у Житомирі 27 лютого відбудуться дві великі творчі зустрічі лідера гурту «Антитіла» Тараса Тополі зі молоддю, студентами та шанувальниками.
Мова піде про те, чому важливо обирати майбутнє в Україні, про громадську та волонтерську діяльність Тараса та його однодумців, а також про життя музикантів гурту «Антитіла» та великий всеукраїнський тур на підтримку нового альбому «Сонце».
«Якою б не була тема і характер цих зустрічей, зі своєї сторони обіцяю бути відвертим! Не лукавити і говорити про важливе», - зазначив Тарас Тополя.
Заходи відбудуться за підтримки Громадської організації "ХХІ покоління", Міжнародного молодіжного проекту U-Report (UNICEF), Молодіжного Активу Розвитку Житомирщини, ректорату і студентської ради Житомирського інституту медсестринства, ректорату та профкому студентів Житомирського Національного Агрокологічного Університету.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію