• Головна
  • Житомирські студенти отримані знання відгострять на гостях Євро-2012
09:40, 13 червня 2012 р.

Житомирські студенти отримані знання відгострять на гостях Євро-2012

Студенти ЖДУ імені Івана Франка під час проходження літньої практики працюватимуть перекладачами фiнальної частини чемпiонату Євро-2012.

Як повідомляє керівник прес-центру університету Олена Свінціцька, у зв’язку з проведенням в Українi чемпiонату Європи з футболу на прохання управлiння МВС України в Житомирськiй областi, Корольовського районного вiддiлу УМВС України в Житомирськiй областi, лiнiйного вiддiлу на ст.Житомир управлiння МВС України на Пiвденно-Захiднiй залiзницi ЖДУ імені Івана Франка надав студентiв Інституту іноземної філології. Вони будуть залученi до роботи перекладачами пiд час фiнальної частини чемпiонату як у чергових частинах, так i на виїздi до мiсць подій з участю iноземцiв. 

На разі студенти ЖДУ імені Івана Франка беруть участь в органiзацiї волонтерської дiяльностi Євро-2012: проводять вуличні просвiтницькі флеш-моби, розповсюджують iнформацiйно-просвiтницькі матерiалiв щодо утвердження цiнностей здорового способу житгя.

Крім того, влiтку 2012 року студенти ЖДУ імені Івана Франка будуть проходити практику в денних пришкiльних та оздоровчих таборах, дитячих санаторiях, спортивних центрах, iнтернатах, профiлактичних та оздоровчих групах дитячих лiкарень, притулках для бездоглядних дiтей, вiддiлах у справах неповнолiтнiх, вiддiлах у справах сiм’ї та молодi при виконанчих комiтетах та iнших установах, якi причетнi до органiзацiї лiтнього вiдпочинку дiтей. 

Традиційно, кращi студенти-третьокурсники ЖДУ імені Івана Франка пройдуть практику у Британському мовному таборi «АВС САМР», Мiжнародному дитячому центрi «Артек»,Всеукраїнському дитячому центрi «Молода гвардія», оздоровчому центрi «Сонячний» Одеської областi. оздоровчому таборі представництва Московського науково-дослiдного iнституту мiкроелектронiки i заводу «Мiкрон», який знаходиться у селищi Гурзуф бiля Ялти, та Ялтинському таборi виробничо-комерцiйної фiрми «Ларанд ЛТД». Частина студентiв проходитиме літню практику в пришкiльних оздоровчих таборах Житомира та Житомирсько областi, в обласному притулку для бездоглядних дiтей, в мiськiй та районних дитячих лiкарнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Кожне приватне домогосподарство Житомирської громади може безоплатно отримати індивідуальний контейнер
Контейнери
Житомир прощається: на щиті повернувся Герой Володимир Дівніч
ГЕРОЙ
Метадон і канабіс переправляли ув’язненим у продуктових посилках - на Житомирщині судитимуть «кримінального авторитета» та злочинну групу
ПРОКУРАТУРА
Житомирводоканал: Шановні містяни, готуємося до промивки та дезінфекції нашого водогону
ВОДОКАНАЛ
Оголошення
live comments feed...