• Головна
  • Житомирські студенти отримані знання відгострять на гостях Євро-2012
09:40, 13 червня 2012 р.

Житомирські студенти отримані знання відгострять на гостях Євро-2012

Студенти ЖДУ імені Івана Франка під час проходження літньої практики працюватимуть перекладачами фiнальної частини чемпiонату Євро-2012.

Як повідомляє керівник прес-центру університету Олена Свінціцька, у зв’язку з проведенням в Українi чемпiонату Європи з футболу на прохання управлiння МВС України в Житомирськiй областi, Корольовського районного вiддiлу УМВС України в Житомирськiй областi, лiнiйного вiддiлу на ст.Житомир управлiння МВС України на Пiвденно-Захiднiй залiзницi ЖДУ імені Івана Франка надав студентiв Інституту іноземної філології. Вони будуть залученi до роботи перекладачами пiд час фiнальної частини чемпiонату як у чергових частинах, так i на виїздi до мiсць подій з участю iноземцiв. 

На разі студенти ЖДУ імені Івана Франка беруть участь в органiзацiї волонтерської дiяльностi Євро-2012: проводять вуличні просвiтницькі флеш-моби, розповсюджують iнформацiйно-просвiтницькі матерiалiв щодо утвердження цiнностей здорового способу житгя.

Крім того, влiтку 2012 року студенти ЖДУ імені Івана Франка будуть проходити практику в денних пришкiльних та оздоровчих таборах, дитячих санаторiях, спортивних центрах, iнтернатах, профiлактичних та оздоровчих групах дитячих лiкарень, притулках для бездоглядних дiтей, вiддiлах у справах неповнолiтнiх, вiддiлах у справах сiм’ї та молодi при виконанчих комiтетах та iнших установах, якi причетнi до органiзацiї лiтнього вiдпочинку дiтей. 

Традиційно, кращi студенти-третьокурсники ЖДУ імені Івана Франка пройдуть практику у Британському мовному таборi «АВС САМР», Мiжнародному дитячому центрi «Артек»,Всеукраїнському дитячому центрi «Молода гвардія», оздоровчому центрi «Сонячний» Одеської областi. оздоровчому таборі представництва Московського науково-дослiдного iнституту мiкроелектронiки i заводу «Мiкрон», який знаходиться у селищi Гурзуф бiля Ялти, та Ялтинському таборi виробничо-комерцiйної фiрми «Ларанд ЛТД». Частина студентiв проходитиме літню практику в пришкiльних оздоровчих таборах Житомира та Житомирсько областi, в обласному притулку для бездоглядних дiтей, в мiськiй та районних дитячих лiкарнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...