• Головна
  • В житомирському університеті пройшли Всеукраїнські читання (ФОТО)
10:00, 14 червня 2012 р.

В житомирському університеті пройшли Всеукраїнські читання (ФОТО)

В Інституті філологї та журналістики Житомирського державного універитету ім.І.Франка днями відбулися Всеукраїнські наукові читання пам’яті професора Миколи Никончука.

У читаннях взяли участь рідні, близькі друзі, колеги вченого, які представляли різні наукові діалектологічні осередки з України та Білорусі, зокрема з Києва (чл.-кор. НАНУ, д.ф.н., проф. В.Німчук, О.Задорожний), Луганська (д.ф.н., проф. К.Глуховцева, к.ф.н., доц. В.Лєснова), Дніпропетровська (д.ф.н., проф. А.Поповський), Запоріжжя (к.ф.н., доц. Т.Шевченко), Тернополя (к.ф.н., доц. С.Панцьо), Луцька (д.ф.н., проф. Г.Аркушин), Харкова (к.ф.н., доц. Г.Карнаушенко), Кам’янця-Подільського (доц. Б.Коваленко, доц. Н.Коваленко), Мінська (проф. М.Антропов, проф. Ф.Климчук). Учасники читань відзначили вагомий вннесок ученого у розпрацювання проблем сучасної діалектології, які не втратили актуальності й зараз. На читаннях було презентовано перекладену українською мовою докторську дисертацію Миколи Никончука, яку він захистив у 1982 році.

Читання організували та провели викладачі кафедри української мови за активної участі студентів інституту філології та журналістики.

В житомирському університеті пройшли Всеукраїнські читання (ФОТО), фото-1
В житомирському університеті пройшли Всеукраїнські читання (ФОТО), фото-2
В житомирському університеті пройшли Всеукраїнські читання (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...