• Головна
  • В Житомирській області може з'явитися ще один населений пункт
14:10, 14 червня 2012 р.

В Житомирській області може з'явитися ще один населений пункт

Якщо Верховна Рада України візьме до уваги аргументи, викладені у зверненні депутатів Житомирської обласної ради. Йдеться про поселення жителів військового містечка №6, Макарів-1, яке територіально розташоване повністю в Радомишльському районі. І лише  незначна частина його незаселеної його території віднесена до Макарівського району Київської області.

Мешканцям військового містечка доводиться реєструватися в органах спеціальної міліції, яка підпорядкована органу МВС у місті Вишневе Київської області за формальним принципом фактично неіснуючої адреси, реєстрація актів громадського стану проводиться в місті Боярка Києво-Святошинського району, постановка на військовий облік для звільнених у запас або відставку здійснюється в Києво-Святошинському військовому комісаріаті, пенсійні, житлові та інші питання вирішуються установами і організаціями в місті Макарів Київської області, сплата податків юридичними та фізичними особами проводиться до бюджету Макарівського району.

На сьогодні це поселення не є самостійною адміністративно-територіальною одиницею, у ньому не створено органи місцевого самоврядування та не визначено його адміністративний статус. Житлове містечко не позначено на адміністративній карті України.

Між тим, у військовому містечку, що перебуває в оперативному управлінні Міноборони, знаходиться 27 житлових будинків та 973 квартири, в яких проживає 2,5 тисяч осіб, з яких 2,2 тисячі мають виборче право.

Всі аспекти утворення населеного пункту на базі цього військового містечка вивчала спеціально створена робоча група, яка дала позитивні рекомендації. Здійснені фактично всі передбачені законодавством кроки, як-то опитування, збори, сесії органів місцевого самоврядування. Жителі містечка навіть із назвою нового селища вже визначилися – Городок.

Останнє слово – за Верховною Радою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...