• Головна
  • У Житомирі пройде Молодіжний форум активних громадян
Форум
15:07, 4 квітня 2017 р.

У Житомирі пройде Молодіжний форум активних громадян

Форум

6 квітня у Житомирі пройде Молодіжний форум активних громадян Житомирщини. До участі у Форумі запрошуються учні середньої та старшої школи (8-11 класи) загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування м. Житомира та Житомирської області.

Захід спрямований на стимулювання та нагородження активної молоді, на неформальне навчання молоді новим формам і методам просоціальної активності в регіонах; на збільшення чисельності молоді, яка має досвід волонтерської діяльності та активну громадянську позицію тощо.

Організатори Форуму: Соціально-психологічний факультет Житомирського державного університету імені Івана Франка за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Кількість учасників Форуму обмежена, тому необхідно зареєструватися у зручній для Вас формі: за електронною адресою: [email protected] (див. реєстраційна форма) або за телефонами: 0969584614, 0638666379 (Інна Миколаївна Палько).

Порядок проведення Форуму:

  • 09.30-10.00 – зустріч та реєстрація учасників Форуму (м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 40, корп. № 4);
  • 10.00-10.30 – урочиста частина за участю керівників управління та університету;
  • 10.30-12.30 – Формат заходу передбачає два типи подій (на вибір учасників Форуму):

1) конкурс-презентація реалізованих волонтерських проектів учасниками Форуму;

2) створення першого власного проекту під час Форуму у групі однодумців та його захист.

  • 12.30-13.00 – кава-брейк для учасників Форуму;
  • 13.00-14.30 – майстерні успіху для учасників Форуму (лінійка майстер-класів від викладачів та представників громадських організацій Житомира);
  • 14.30-15.00 – підведення підсумків та вручення сертифікатів і подарунків переможцям конкурсу-презентації реалізованих волонтерських проектів;
  • 15.00-15.30 – від’їзд учасників Форуму.

Вимоги до презентацій реалізованих волонтерських проектів та критерії їх оцінювання подано у додатку до інформаційного листа. На конкурс-презентацію проектів подаються реалізовані волонтерські проекти. Презентація відбувається командою волонтерів не більше 3-х осіб. Роботи виконуються українською мовою.

Деталі за посиланням.

#житомир #молодь #старшокласники #форум #жду
Оголошення
live comments feed...