• Головна
  • Житомирські комуністи пропонують розстріляти націоналістів
16:39, 18 червня 2012 р.

Житомирські комуністи пропонують розстріляти націоналістів

Сьогодні, 18 червня,представники житомирської комуністичної партії розпочали збір підписів серед житомирян проти знесення пам’ятника Леніну.

Житомиряни підходили доволі таки охоче і емоційно реагували на звістку про те, що скоро вони можуть втратити пам’ятник своєму ідеологу.

- Це ж історія! історію продавати неможна. Це головний аргумент! А націоналістів вже давно потрібно розстріляти по одному! До стінки їх! Це ж фашисти номер один!Що ж говорити про цих бандерівців! – каже Леонід Андрійович Лой.

Прихильники Леніна охоче фотографувались, мовляв, їм вже нічого не страшно. Головним аргументом того, що Ленін має залишитись вони вважають те, що саме комуністи перемогли у війні.

- Ми спасли весь світ, всю Європу від фашизму. Якби ми тоді не воювали, людей, які живуть зараз не було б. Вони всі згнили б в концтаборах, - розповіла Теліженко Лідія Іванівна.

Всіх, хто проходив повз агіт - палатку і не залишав свого підпису проти знесення Леніна комуністи називали безсердечними та звинувачували їх в тому, що вони із Західної України.

Житомирські комуністи пропонують розстріляти націоналістів, фото-1
Житомирські комуністи пропонують розстріляти націоналістів, фото-2
Житомирські комуністи пропонують розстріляти націоналістів, фото-3
Житомирські комуністи пропонують розстріляти націоналістів, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...