• Головна
  • 5 ознак жіночого егоїзму у відносинах
Реклама
13:48, 25 грудня 2016 р.

5 ознак жіночого егоїзму у відносинах

Реклама

5 ознак жіночого егоїзму у відносинах. Милі жінки деколи бувають у відносинах більш егоїстичні і жорстокіші, ніж чоловіки.

Наскільки чоловіки делікатно, тактовно та доброзичливо ставляться до жінок, настільки часом жінки переступають всі межі дозволеної поведінки і ведуть себе егоїстично.

Так, егоїзм часто присутній, як в чоловічій, так і жіночій поведінці. Тільки якщо чоловічий егоїзм найчастіше виявляється в бездіяльності, то жіночий перетворюється в бейсбольну биту, що б'є по самому хворому місцю — чоловічому достоїнству і в підсумку вщент разбиває його любов.

У кожного чоловіка є найцінніше і найважливіше почуття в житті — відчуття чоловічої гідності. І саме по ньому нещадно б'ють деякі необачно промовлені жінкою фразочки.

Жінки іноді так розслабляються у відносинах, що перестають думати перед тим, як говорити, і дозволяють собі занадто багато. Але, чим ближче нам людина, тим важливіше для неї кожне сказане нами слово. Тому слід замислитися і почати виправляти свою егоїстичну поведінку.

Перш ніж щось озвучити іншій людині, потрібно відповісти собі на 3 питання:

  • Що я хочу цим сказати
  • Як він це почує
  • Якого результату я домагаюся

Найчастіше жіночі егоїстичні висловлювання кидаються з метою висловити невдоволення чимось, але сприймаються вони, як невдоволення самим чоловіком. Результатом стає те, що жінка зачіпає його самолюбство і просто його критикує. Хіба це приємно чоловікові і хіба він повинен все це вислуховувати? Відповідь, звичайно ж - ні.

5 ознак жіночого егоїзму у відносинах, фото-1

У відносинах ми відповідальні за кожне своє слово, за кожен свій вчинок. Потрібно спочатку думати, а потім говорити. Ми повинні намагатися не образити і не поранити іншу людину, а адже це так просто зробити, якщо він нам близький.

І багато чоловіків все це терплять, бо не хочуть образити «слабку стать», а представниці «слабкої статі» нахабніють і повністю втрачають тактовність і розуміння.

Більше на https://lifehacker.in.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#5ознакжіночогоегоїзмуувідносинах
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...