• Головна
  • У Житомирі презентують 5-ю книгу тому «Реабілітовані історією. Житомирська область»
09:10, 21 червня 2012 р.

У Житомирі презентують 5-ю книгу тому «Реабілітовані історією. Житомирська область»

22 червня 2012 року о 14 год. в приміщенні Житомирської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. О. Ольжича відбудеться презентація 5-ої книги тому «Реабілітовані історією. Житомирська область».
П`ята книга тому «Реабілітовані історією. Житомирська область» продовжує публікацію трагічних подій в історії України і області, повязаних з політичними репресіями 1917-1980-х років ХХ ст. Книга містить нариси про історію репресій щодо єврейського населення, працівників Житомирського ІНО і сільгоспінституту та біографічні нариси про видатних людей краю, які внесли значний вклад у культурне, духовне, політичне і економічне життя Житомирщини. Викладені факти підтверджуються оригінальними документами, спогадами репресованих. У книзі вміщено 6327 коротких біографічних довідок про репресованих уродженців і жителів регіону, прізвища яких починаються з літер Н, О, П, Р (частково) та 144 фотографій репресованих, які публікуються вперше.
Книга призначена для науковців, студентів, учителів, краєзнавців та всіх тих, хто цікавиться історією України та Житомирщини.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...