• Головна
  • У Житомирі презентують 5-ю книгу тому «Реабілітовані історією. Житомирська область»
09:10, 21 червня 2012 р.

У Житомирі презентують 5-ю книгу тому «Реабілітовані історією. Житомирська область»

22 червня 2012 року о 14 год. в приміщенні Житомирської обласної наукової універсальної бібліотеки ім. О. Ольжича відбудеться презентація 5-ої книги тому «Реабілітовані історією. Житомирська область».
П`ята книга тому «Реабілітовані історією. Житомирська область» продовжує публікацію трагічних подій в історії України і області, повязаних з політичними репресіями 1917-1980-х років ХХ ст. Книга містить нариси про історію репресій щодо єврейського населення, працівників Житомирського ІНО і сільгоспінституту та біографічні нариси про видатних людей краю, які внесли значний вклад у культурне, духовне, політичне і економічне життя Житомирщини. Викладені факти підтверджуються оригінальними документами, спогадами репресованих. У книзі вміщено 6327 коротких біографічних довідок про репресованих уродженців і жителів регіону, прізвища яких починаються з літер Н, О, П, Р (частково) та 144 фотографій репресованих, які публікуються вперше.
Книга призначена для науковців, студентів, учителів, краєзнавців та всіх тих, хто цікавиться історією України та Житомирщини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...