• Головна
  • Під стінами міськради комуністи вимагали не зносити пам'ятник Леніну (ФОТО)
12:51, 21 червня 2012 р.

Під стінами міськради комуністи вимагали не зносити пам'ятник Леніну (ФОТО)

Зараз проходить мітинг під стінами міської ради. Біля 250 представників лівих сил вийшли до мерії із вимогою залишити памятник вождю пролетаріата на його місці.

Серед мітингуючих були в основному люди похилого віку. Найстаршій було 87 років, вона жалілась на те, що їй дуже важко стояти. А наймолодшому - 6 років.

Комуністи та соціалісти закликають житомирян вступати до лав компартії та комсомолу. Мітингуючі звинувачують націоналістичні сили в тому, що вони бояться Леніна. Мовляв, він нагадує провладним націоналістам про те, що вони зруйнували економіку України і зараз зганяють свою злість на постаменті.

До Житомирських комуністів приєднались представники компартії інших міст, які виступили із промовою на захист вождя та передали палкий привіт від комуністів інших міст.

На початку сесії до мітигнуючих вийшов Володимир Дебой і закликав розійтись. Мер заспокоїв комуністів та запевнив, що питання знесення Леніна не стоїть на порядку денному. Також мер розповів про те, що він визнає Леніна як великого мислителя, а комуністів - як великих будівників. Також Дебой сказав, що питання не на часі та закликав депутатів не голосувати за це питання.

Після Дебоя виступив Микола Тимошенко, голова обласної організації компартії, який висловив недовіру меру міста та сказав, що не розуміє позиції Дебоя. Тимошенко сказав, що саме заява Дебоя привела комуністів під стіни міської ради. Тимошенко також попросив мітингуючих не розходитись, а дочекатись кінця сесії, а потім піти до памятника Леніну на наступний мітинг.

На сесії Зінаїда Стрякіна прочитала заяву від громади міста, в якій вона закликала до не сприйняття бандеризму, який буцімто нав’язується правими силами. Стрякіна попросила припинити подібні спроби зруйнувати пам’ятник, та спокійно сприймати історичне минуле. За її словами, Ленін входить в 10 діячів 20 ст. та є історичною пам’яткою Житомир .Стяркіна нагадала, що Леніна встановили на зароблені на суботниках гроші. Комуністи сказали, зібрали вже 20 тис. підписів проти знесення Леніна і надалі будуть їх збирати.

Стрякіна передала звернення Дебою. Володимир Дебой сказав, що йому надзвичайно жаль, тих старих людей, ветеранів, пенсіонерів, які стоять на сонці. Мер попросив проголосувати за порядок денний без питання знесення Леніна. 49 депутатів проголосували "за". Депутати міської ради Романюк та Стрякіна вийшли до людей, щоб переказати рішення сесії.

Під стінами міськради комуністи вимагали не зносити пам'ятник Леніну (ФОТО), фото-1
Під стінами міськради комуністи вимагали не зносити пам'ятник Леніну (ФОТО), фото-2
Під стінами міськради комуністи вимагали не зносити пам'ятник Леніну (ФОТО), фото-3
Під стінами міськради комуністи вимагали не зносити пам'ятник Леніну (ФОТО), фото-4
Під стінами міськради комуністи вимагали не зносити пам'ятник Леніну (ФОТО), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...