• Головна
  • У Житомирі відбудеться форум роботодавців
Прийом заявок
11:20, 3 квітня 2017 р.

У Житомирі відбудеться форум роботодавців

Прийом заявок

З 31 березня розпочато прийом заявок на участь у Форумі роботодавців. Заявки прийматимуться до 21 квітня 2017 року. Сам Форум роботодавців та ярмарок вакансій відбудеться 12 травня на вулиці Михайлівській та в приміщенні Житомирської міської ради.

До участі у заході запрошуються роботодавці (підприємства, установи, організації) та навчальні заклади (університети, профтехучилища, коледжі).

Метою Форуму є побудова діалогового майданчику між роботодавцями, навчальними закладами та місцевою владою щодо створення в місті робочих місць, підготовки кваліфікованих кадрів, формування позитивного іміджу міста зі сприятливими умовами для ведення бізнесу.

«Ми ставимо перед собою завдання продемонструвати дітям, майбутнім випускникам та їх батькам, що зараз представлено на ринку праці у місті Житомирі, які є вищі навчальні заклади й заклади провтехосвіти», - розповідає заступник міського голови Матвій Хренов.

Будь-який інвестор, що розглядає Житомир як місто для майбутніх інвестицій, звертає увагу на ринок праці, які фахівці є для того, щоб створити виробництво. 

Захід відбуватиметься вдруге, у цьому році організатори повністю змінили формат дискусії організувавши її у вигляді панелі.

Загальний форум відбудеться на вулиці Михайлівській об 11:00 годині та триватиме цілий день. Минулого року захід зібрав близько 50 роботодавців та 20 навчальних закладів.

Для координації та комунікації зацікавленим особам звертатись:

підприємцям -  Антоніна Кутишенко тел.: 48-12-10; e-mail: [email protected], Віктор Деркач тел.: 48-11-92, e-mail: [email protected]

навчальним закладам – Валентина Седляр тел.: 0985279178; e-mail: [email protected].

З метою вивчення ринку праці м. Житомира та підготовку до форуму, департамент економічного розвитку проводить анкетування роботодавців. Будемо вдячні за відповіді в online опитуванні за посиланням.

#житомир #форум #роботодавці
Оголошення
live comments feed...