• Головна
  • Укрзалізниця скоротила рейси електрички Житомир-Київ
Коментар
13:04, 4 квітня 2017 р.

Укрзалізниця скоротила рейси електрички Житомир-Київ

Коментар

Багато мешканців Житомира були неприємно розчаровані не скориставшись послугами електрички. Адже наразі до столиці з Житомира можна дістатися електричкою лише в неділю, а з Києва лише в п'ятницю.

Про нововведення Укрзалізниці на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

"Без будь-яких попереджень Укрзалізниця скоротила ранкові рейси в понеділок. Озвучена коростенською філією версія, що це рішення з Києва і причина: мала кількість пасажирів. Насправді ж, нерентабельними пасажирські перевезення на залізниці були завжди і це ні для кого не стало новиною. Але є інші пояснення.

Чому ж так?

Основна проблема це - відсутність компенсацій за пільгове перевезення! Другий рік поспіль з держбюджету немає жодних субвенцій по пільговому перевезенню. Це стосується і послуг залізниці, і Укртелекому, і маршрутних таксі, і комунального електротранспорту.

Скасування окремих рейсів, відмова запускати дизель-потяги для дачників - це форма тиску для того, щоб з міського бюджету почали оплачувати вартість проїзду пільгових категорій громадян.

Ціна питання майже 3,5 млн грн на рік. І це лише по залізниці. Для порівняння: ЖТТУ не доотримує компенсації за перевезення пільгових категорій громадян на суму 60 млн грн щороку.

Подібні проблеми існуватимуть доти, доки не припиниться політика популізму в державі. Не можна мільйонам людей обіцяти пільги і не оплачувати, стравлюючи користувачів послуг і їх надавачів.

Отака от децентралізація. Пільги встановлюють у Верховній Раді та Кабміні, а оплачувати їх повинні з місцевих бюджетів", - написав Ткачук.

Голос міста
Отлично, стало красевее и не стыдно показать центр города туристам
12,8%
Стало удобней и приятней прогуливаться городом
21,3%
Если все довести до ума, то неплохо будет
34,0%
Это выкачка денег с города
12,8%
Плитка ужастна, какие руко***ы её укладывали?!
17,0%
Разбитые тротуары были лучше
2,1%
#житомир #київ #електричка #ткачук #скорочення #рейс
Оголошення
live comments feed...