• Головна
  • У Житомирі зібрали кращих шахістів України
14:03, 4 квітня 2017 р.

У Житомирі зібрали кращих шахістів України

Сьогодні 4 квітня,  відбулася зустріч заступника міського голови Матвія Хренова  з делегацією видатних шахових тренерів: Йосипом Дорфманом та Володимиром Грабінським.

ГО «Житомирська шахова школа «Інтелект», Федерація шахів Житомирської області, за сприяння Міністерства молоді та спорту   проводять в місті Житомирі всеукраїнські навчально-тренувальні збори для національної збірної команди України з шахів та кращих шахістів Житомира і області.

Під час зустрічі Йосип Дорфман розповів про свій зв'язок з Житомиром та наголосив на тому , що у будь-якій справі важливий талант людини. Але дуже часто бувають випадки, коли його відсутність компенсують важкою і наполегливою працею.

«В мою епоху це було б  неймовірно, що Житомир зможе прийняти фінал чемпіонату України з шахів. Для мене шахи- це система, де потрібно аналізувати фактори, які необхідно завчасно передбачити й вміти користуватися ними»,- поділився Йосип Дорфман.

Також на зустрічі був присутній Володимир Грабінський, який визнаний ФІДЕ у 2014 році кращим дитячим тренером світу. Він виховав 10 гросмейстерів.

«Я дуже радий, що в Житомирі почали відроджувати шахові традиції, адже у вас є чим пишатись. Насправді, такі постаті,як Йосип Давидович Дорфман, як міжнародний гросмейстер Олександр Хузман, які народилися в Житомирі, тренер Михайло Тросман, це люди, яких щанують у всьому світі. Тому зараз проводимо навчально - тренувальний збір, де зібрали чемпіонів зі всіх міст України, щоб послухати ваших відомих тренерів»,- розповів Володимир  Грабінський

В кінці зустрічі  в приміщені Житомирської міської ради було відрито виставку, де представлені роботи шахістів, шахових тренерів, шахових організаторів. Також було анонсовано, про проведення шахового турніру «Кубок Готовчиця», який  вперше пройде в приміщенні Житомирської ради, за сприяння управління у справах сім'ї  молоді та спорту.

#житомир #шахи
Оголошення
live comments feed...