• Головна
  • У Житомирі відбудеться обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»
17:02, 4 квітня 2017 р.

У Житомирі відбудеться обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

7 квітня на Всесвітній день здоров'я у Житомирі відбудеться обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

У фестивалі беруть участь переможці районних та міських етапів змагань. Склад команди: 3 особи (батько, мати, дитина 2007-2009 р.н.).

У програмі змагань родинні змагання з боулінгу та ерудит-вікторина на спортивно-олімпійську тематику.

Фестиваль проводиться з метою популяризації здорового способу життя, підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення, визначення родини-переможниці обласного етапу змагань для участі у всеукраїнському фінальному етапі фестивалю.

Призери фестивалю будуть нагороджені дипломами та медалями Житомирського обласного Центру ФЗН «Спорт для всіх» та правом представляти Житомирщину на Всеукраїнському фестивалі, а також подарунковими сертифікатами від споносора заходу квеструм «60 minutes».

Церемонія офіційного відкриття розпочнеться 7 квітня 2017 року о 10.45 в  Liberty Hall(ТРЦ"ГлобалUA").

Довідково:

ХІV Всеукраїнський Фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» проходить у всіх областях України. Фінал фестивалю проводитиметься в першій декаді червня на Волині і приурочений до Міжнародного дня сім’ї.

Фестиваль покликаний привернути увагу громадськості до проблем формування родинних традицій, до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ї, шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

#житомир #фестиваль #мамататоя #спорт
Оголошення
live comments feed...