• Головна
  • У Житомирі планують змінити зовнішній вигляд 39 клумб
Фото проектів
15:31, 5 квітня 2017 р.

У Житомирі планують змінити зовнішній вигляд 39 клумб

Фото проектів

У 2017 році КП «Зеленбуд» планує використовувати в квітковому оформленні міста поєднання традиційних однорічних квітів з багаторічними рослинами. Це дасть можливість в наступні роки економити кошти на посадці квітів та використовувати їх на роботи по догляду.

На балансі КП «Зеленбуд» знаходиться 39 квітників, з яких до кінця 2017 року планують змінити 20. В першу чергу буде змінений квітник на майдані С.П. Корольова.

«У цьому році ми плануємо змінити квітники, що є у нашому місті. Почнемо з того, що будемо до вже традиційних однорічних квітів додавати багаторічні зелені насадження. Це дасть можливість нашим квітникам нормально виглядати у зимовий період. Тому, на даному етапі пропонується поступова зміна дизайну квітників та перехід на озеленення міста багаторічниками», - розповідає директор КП «Зеленбуд» Олександр Шевчук.

Також у 2017 році КП «Зеленбуд» планує збільшити кількість квіткових скульптур. Вже розробляється проект конструкції «Метелик». Крім того, директор комунального підприємства наголосив, що житомиряни можуть висловити свою думку щодо того, що вони хочуть бачити у місті Житомирі. Своє бачення та побажання мешканці міста можуть залишити на сторінці КП «Зеленбуд» у мережі Фейсбук.

Також планується висадка дерев у місті, як в рядовій посадці, так і групами на газоні та у скверах міста. Висадка буде проводитись на Привокзальній площі, в районі Корбутівки та Польової.

Для озеленення центральної частини міста пропонується посадка листяних дерев з гарною декоративною кроною.

Голос міста
Отлично, стало красевее и не стыдно показать центр города туристам
12,8%
Стало удобней и приятней прогуливаться городом
21,3%
Если все довести до ума, то неплохо будет
34,0%
Это выкачка денег с города
12,8%
Плитка ужастна, какие руко***ы её укладывали?!
17,0%
Разбитые тротуары были лучше
2,1%
#житомир #клумби #зеленбуд
Оголошення
live comments feed...