• Головна
  • У Житомирі відбулась перша відправка призовників на військову службу
09:08, 6 квітня 2017 р.

У Житомирі відбулась перша відправка призовників на військову службу

У весняний призовний період до Збройних Сил України, Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту з Житомирської області підуть служити майже 600 призовників. Перша відправка призовників проходила 5 квітня на території Житомирського обласного військового комісаріату.

«Сьогодні ми відправляємо служити близько 80 призовників. Вони направляються у навчальні центри, де проходитимуть фахову підготовку. Вже після цього – у військові частини, де безпосередньо проходять військову службу», – сказав т.в.о. начальника відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) обласного військкомату Андрій Лазаренко.

Також він наголосив, що призовники, які йдуть на строкову служба, не направляються у зону проведення антитерористичної операції.

 Довідково. За те що призовник іде служити на строкову службу йому виплачується одноразово 3 тис. 200 грн. За тими призовниками, які працювали, на весь період служби зберігається робоче місце та виплачується середньомісячна заробітна плата кожного місяця.

 Після проходження служби, строковики можуть підписати контракт із ЗСУ.

#житомир #призов #призовники #армія
Оголошення
live comments feed...