• Головна
  • Рятувальники Житомира розпочали проведення тижнів знань з ОБЖ
09:55, 6 квітня 2017 р.

Рятувальники Житомира розпочали проведення тижнів знань з ОБЖ

5 квітня співробітники Житомирського міського відділу Управління ДСНС Житомирщини долучились до проведення дня цивільного захисту в Житомирському професійно-технічному училищі №5. Учні разом із фахівцями ДСНС знайомились із професією рятувальника.

Фахівці ДСНС розповіли присутнім основні причини виникнення пожеж у весняний період та їхні наслідки. Наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в екосистемах. Також зосередили свою увагу рятувальники й на боєприпасах часів минулих війн, що залишилися на території нашої області і які люди досі знаходять на присадибних ділянках, лісосмугах, поблизу водойм тощо. Фахівці ДСНС навели слухачам приклади трагічних випадків поводження з даними предметами на території Житомирщини та пояснили алгоритм дій при їх знаходженні.

Після теоретичної частини за сигналом "Увага всім" педагоги провели евакуацію з навчального закладу на внутрішній двір, де вже стартувала практична частина заходу. Рятувальники ознайомили молодь з основними завданнями Служби порятунку «101», показали бойовий одяг, спеціальне обладнання рятувальників та оснащення пожежного автомобіля. Продемонстрували принцип роботи вогнегасника та разом із вихованцями закладу загасили справжню пожежу.

Крім того співробітники ДСНС провели і профорієнтаційну роботу зі студентами. Рятувальники ознайомили слухачів з основами своєї професії та розповіли, які навчальні заклади готують подібних фахівців.

Подібні заходи будуть проводитися й надалі аби навчити підростаюче покоління елементарним правилам безпеки життєдіяльності.

#житомир #пту #рятувальники #обж
Оголошення
live comments feed...