• Головна
  • У Житомирі відкрилась художня виставка баранівських майстрів
14:11, 6 квітня 2017 р.

У Житомирі відкрилась художня виставка баранівських майстрів

Учасники творчої спілки "Розмай" представили понад сім десятків своїх робіт у фойє обласної наукової бібліотеки.

"В різних жанрах, в різних техніках. Мабуть, тому й почалася спілка "Розмай" – розмай, розмаїття. Це може бути все абсолютно. Немає вікових обмежень, немає стилістичних обмежень. Тобто, все, що пов'язане з образотворчістю", – розповів організатор і керівник спілки "Розмай" Володимир Кравчук.

Ідея об'єднати творчі сили митців, які "складають власні твори у шафу", як сказав Володимир Кравчук, з'явилась п'ять років тому. З того часу і в Баранівці, і в інших районах області відбулося вже чимало творчих презентацій спілчан. До Житомира таку масштабну виставку привезли вперше. Баранівський міський голова Анатолій Душко говорить, що громада взагалі має великі творчі плани:

"Ми хочемо засвідчити високий рівень творчості у нас. Це – заявка Баранівки, нашої громади на те, що ми будемо успішні. Не лише, скажімо, в реалізації наших планів щодо створення громади, там багато робиться. А саме головне – на місце на цьому творчому Олімпі в Житомирській області".

На виставці в обласній науковій бібліотеці представлені роботи двадцяти майстрів – десяти дорослих та десяти дітей. Виставка художніх робіт учасників баранівської творчої спілки "Розмай" триватиме в обласній науковій бібліотеці впродовж двох тижнів.

Голос міста
Отлично, стало красевее и не стыдно показать центр города туристам
12,8%
Стало удобней и приятней прогуливаться городом
21,3%
Если все довести до ума, то неплохо будет
34,0%
Это выкачка денег с города
12,8%
Плитка ужастна, какие руко***ы её укладывали?!
17,0%
Разбитые тротуары были лучше
2,1%
#житомир #виставка #баранівка #розмай #кравчук
Оголошення
live comments feed...