• Головна
  • У Житомирі безхатченки долучилися до міського прибирання
Фото
09:24, 7 квітня 2017 р.

У Житомирі безхатченки долучилися до міського прибирання

Фото

Безхатченки долучились до загальноміського прибирання після зими. Так, ними прибрано декілька локацій та ліквідовано стихійні сміттєзвалища по вулиці Михайла Грушевського.

В подальшому планується не тільки діяти, але й залучати до цієї благородної місії й інші організації. 

Житомирською обласною громадською організацією «Милосердя» на початку 2016 року створено благодійну організацію «Комплексний заклад соціального захисту для осіб, що потрапили в складні життєві обставини». Клієнтами закладу є різні категорії соціально вразливих осіб: переселенці, учасники АТО, колишні засуджені і просто громадяни, які перебувають з тих чи інших причин в складних життєвих обставинах. Загальною проблемою, яка їх об’єднує – відсутність власного житла або нестерпні сімейні конфлікти навіть за його наявності.

З листопада 2016 року  укладений договір про здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб у м. Житомирі між виконавчим комітетом Житомирської міської ради та ЖОГО «Милосердя», відповідно до якого, серед іншого, здійснюється фінансова підтримка закладу. В результаті значно покращилася статутна діяльність закладу.

#житомир #безхатченки #прибирання
Оголошення
live comments feed...