• Головна
  • У Житомирі студенти та викладачі пробігли "дистанцію здоров'я"
Фото
16:08, 7 квітня 2017 р.

У Житомирі студенти та викладачі пробігли "дистанцію здоров'я"

Фото

Уже вдруге 6 квітня 2017 року у ЖДУ імені Івана Франка відбувся масовий пробіг, присвячений закриттю VІІ Спартакіади франківців – викладачів та співробітників Житомирського державного університету імені Івана Франка та Всесвітньому Дню здоров’я.

«Цією акцією ЖДУ продовжує свої традиції. Рік тому ми започаткували нову сторінку історії університету – легкоатлетичні пробіги для популяризації спорту. ЖДУ підтверджує, що потрібно дружити з фізкультурою, оскільки вона є запорукою доброго здоров’я. А добре здоровя є запорукою наукових і спортивних досягнень і премог франківців», – коментує захід ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Організатором пробігу став факультет фізичного виховання та спорту ЖДУ імені Івана Франка. До пробігу активно долучилися студенти всіх інститутів і факультетів, викладачі та співробітники структурних підрозділів університету.

Вулицями міста пробігли прихильники здорового способу життя, які, завдяки продуманій дистанції, змогли продемонструвати свої спортивні навички та отримати задоволення від участі. Дистанція пробігу пролягла вулицями Велика Бердичівська–В’ячеслава Чорновола–Пушкінська–Коцюбинського–Велика Бердичівська до центрального корпусу ЖДУ імені Івана Франка.

Очолювали колону знані спортсмени – викладачі та студенти університету. Біля центрального корпусу вишу учасники пробігу успішно фінішували під аплодисменти глядачів та вболівальників. Організатори не мали на меті визначення переможців, тож всі бігуни були переможцями.

#житомир #пробіг #жду #студенти
Оголошення
live comments feed...