• Головна
  • Радомишльські свободівці взяли участь у відкритті пам’ятника жертв німецької окупації
09:35, 26 червня 2012 р.

Радомишльські свободівці взяли участь у відкритті пам’ятника жертв німецької окупації

В місті Радомишль місцеві свободівці взяли участь у відкритті пам’ятника жертв німецької окупації. У грудні 1943 року поряд з міською тюрмою було розстріляно полонених під час відступу німецьких військ. На цій території в червні 1941 року радянські окупанти  розстріляли близько 60 мешканців Радомишля, в’язнів цієї ж тюрми, оскільки через швидкий наступ противника  не мали змоги перемістити в тил, або просто не хотіли, щоб в’язні залишились «під німцями».
Голова Радомишльської районної партійної організації ВО «Свобода», Петро Сергієнко, виступаючи на зібранні, зазначив, що влада продовжує закривати очі на злочини НКВД: «Друга Світова війна розпочалася ще задовго до 22 червня 1941 року. Тоталітарний радянський режим в м. Радомишль знищив в’язнів тюрми, розстріляв радомишлян. Тому треба говорити історичну правду, всю, а не лише її частину, так як частина правди є і частиною брехні. В незалежній Україні, держава, має шанувати пам’ять своїх синів, тих, що виборювали її незалежність».
Окрім цього, Петро Сергієнко показав усім присутнім архівну фотографію українських повстанців, які були застрілені та задушені  дротом у с. Глухів Радомишльського району. Він зазначив, що цим молодим хлопцям, які воювали за нашу з Вами державу протягом 10 років після закінчення німецько-радянської  війни, ще й досі не встановлено жодного  в районі пам’ятника. Голова Радомишльської районної партійної організації ВО «Свобода» закликав шанувати справжніх  героїв,  будувати країну на історичній правді, не стаючи на бік жодного з окупантів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...