• Головна
  • Георгій Мокрицький: «До написання нової книги мене спонукало проведення в Україні Євро-2012 »
09:00, 26 червня 2012 р.

Георгій Мокрицький: «До написання нової книги мене спонукало проведення в Україні Євро-2012 »

Проведення в Україні  "Євро-2012" спонукало відомого краєзнавця Георгія Мокрицького до випуску нової книги про Житомир.

Про це автор розповів на презентації видання, яке вийшло друком у рекордно стислий термін. Альбом має назву "Європейський Житомир і міста навколо". Це - фоторозповідь з поясненнями трьома мовами: українською, російською та англійською про цікаві куточки Житомирщини, які засвідчують тісний зв'язок з  європейською історію, культурою, а також всесвітньо відомими особистостями, які народилися або жили в Житомирі. Звичайно, матеріал збирався роками. Та приводом для створення книжки стало звернення управління культури міськради до краєзнавця з проханням написати інформаційну довідку про пам'ятні місця, які можуть зацікавити іноземних гостей під час проведення Європейського футбольного чемпіонату.

"Я погодився з тим, що дам таку інформацію, сів за комп'ютер і почав, навіть не з картотеки, а просто з голови згадувати, що пов'язано з Європою, набирати тексти і підбрита фотографії. І в мене вийшло більш ніж 70 таких об'єктів. Потім я дещо добавляв, допрацьовував, шукав. І в результаті була створена така невеличка база даних по темі "Житомир – європейське місто".

Співпали й інші обставини - знайшлися спонсори. Олександра Кудрицька, уродженка Житомира яка нині живе у Москві надала кошти для видання першої тисячі екземплярів книги, також частину накладу замовили  Житомирська міськрада  і Житомирський завод огороджувальних конструкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...