• Головна
  • У Житомирі відбудевся турнір з класичних шахів «Меморіал М.М. Тросмана»
Фото
10:22, 11 квітня 2017 р.

У Житомирі відбудевся турнір з класичних шахів «Меморіал М.М. Тросмана»

Фото

У Житомирі завершився 2-й шаховий турнір меморіал памяті М.Е. Тросмана, етапу всеукраїнського кубку «Шахові легенди України», який тривав з 5 по 10 квітня 2017 року.

Михайло Тросман - один з провідних шахових тренерів колишнього Радянського Союзу і України, засновник Житомирської шахової школи. Видатні учні(міжнародні гросмейстери): Йосип Дорфман, Олександр Хузман, Ірина Круш, Сергій Кривошея, Наталія Титоренко, Наталія Гасюнас, Юрій Бойдман, Марина Ніжегородова і багато інших. Заслужений тренер України.

Організатор турніру - Федерація шахів Житомирської області. Організатор всеукраїнського кубку «Шахові легенди України» – ГО «Шаховий клуб «Гамбіт» (Київ).

Змагання відвідали видатні учні М.Е. Тросмана міжнародні гросмейстери зі світовим ім’ям Йосиф Дорфман, Олександр Хузман, Сергій Кривошея.

Турнір проходив за правилами шахів ФІДЕ. Турнір проводився за швейцарською системою в 9 турів з обрахунку українського рейтингу в турнірі «Б» та українського і міжнародного рейтингу в турнірі «А». Контроль часу – 90 хвилин на партію кожному учаснику плюс 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого.

Змагання зібрали гарний склад в якому в турнірі «А» приймало участь: 1 міжнародний гросмейстер, 3 майстри спорту, 2 майстри ФІДЕ, а також кандидати в майстри спорту та шахісти розрядники, загалом у турнірі «А» був 31 учасник.

Перше місце зайняв міжнародний гросмейстер, який представляє Чехію Олексій Кислінський.

Друге місце зайняв майстер спорту Сергій Набока, з м. Полтава.

Третє місце зайняв кандидат в майстри спорту Анатолій Карнаух м. Київ.

На закритті перед учасниками виступили президент федерації шахів Житомирської області Артем Сачук, перший заступник голови облради Сергій Крамаренко, настоятель Михайлівського храму отець Богдан, голова департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, національний арбітр Леонід Новофастовський, головний суддя Руслан Хамзін, а також засновник шахового клубу «Гамбіт» міжнародний майстер/майстер спорту України Роман Хаєцький.

Всі учасники турніру «А», отримали книгу, яку написав М.Е.Тросмана «Записки шахового тренера».

Всі результати можна побачити на сайті chess-results.com.

В турнірі «Б» приймало участь 31 учасник, з різних регіонів України, були представлені: Чернігівська, Київська, Волинська, Львівська, Черкаська та Житомирська області.

Перше місце зайняв рейтинг фаворит турніру Віталій Гришко (Чернігівська область).

Друге місце зайняв Андрій Ільків (Львівська область).

Третє місце зайняла Дарина Грига (Львівська область).

Четверте місце Костянтин Кучер (Волинська область).

Пяте місце Віталій Цегельник (Житомирська область).

Всі результати можна побачити на сайті chess-results.com.

Всі учасники турніру «Б», отримали блокноти і значки з символікою турніру.

Організатори дякують учасникам за участь і запрошують їх на наступні турніри в Житомирі, а також в наступних етапах кубку «Шахові легенди України».

3e44rfee

#житомир #шахи #турнір #тросман
Оголошення
live comments feed...